GUDAURI FREERIDE CAMP!


TERMIN: 15.03.2019 - 25.03.2019
TRANSPORT: SAMOLOT
ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE: LOFTY 4*
REGION: GUDAURI, GRUZJA
DŁUGOŚĆ TRAS: 50 KM
WYSOKOŚĆ N.P.M.: 3276 M

WINO, CHILLOUT I ŚNIEG!

Jeśli powyższe hasło nie jest Ci obce lub chciałbyś dowiedzieć się jak jego realizacja wygląda w praktyce, nie może zabraknąć Cię na kolejnej edycji Freeride Campu w gruzińskim Gudauri!

Po kolei...

REGION
Gudauri to najsławniejszy i największy resort w Gruzji, u podnóża Kaukazu, sięgający aż 3279 m n.p.m. i leżący około 120 km od Tbilisi, stolicy Gruzji. Miejscowość zyskała rozgłos ze względu na niepowtarzalny klimat, obfite opady śniegu oraz świetne warunku dla miłośników freeride’u!
Całości dopełnia niesamowita gruzińska gościnność, świetna kuchnia, szeroki wybór win i jedyna w swoim rodzaju czacza ;)

Zyskująca na popularności Gruzja, wciąż pozostaje niszowym kierunkiem, zwłaszcza w okresie zimowym. Przekłada się to na małą ilość ludzi na stoku = więcej świeżego puszku dla Ciebie! :)
Poruszając się po stokach Gudauri będziecie mogli korzystać z ponad 50 km świetnie przygotowanych tras, niezliczonych szlaków pokrytych dziewiczym puchem, freerideowych wypraw w nieznane pod okiem gruzińskich przewodników czy heliboardingu (o czym poniżej), a wszystko to w otoczeniu zapierających dech w piersiach 4-tysięczników.

ZAKWATEROWANIE
Podczas tegorocznego Campu zatrzymujemy się w nowoczesnych Loftach**** usytuowanych bezpośrednio na stoku! Do Waszej dyspozycji pozostają 2 lub 3 osobowe apartamenty, strefa spa, basen, sauna oraz przepiękny taras z widokiem na Kaukaz. W cenie wyjazdu są także śniadania z gruzińskimi przysmakami i pyszną kawką! Dla tych, którzy potrzebują stałej łączności ze światem, darmowe WIFI.

TRANSPORT
Z lotniska w Tbilisi odbierzemy Was wysokiej klasy busem i zabierzemy na krótkie zwiedzanie okolic stolicy. Do Tbilisi najlepiej dostać się LOTem z Warszawy. Służymy pomocą przy rezerwacji biletów lotniczych oraz transporcie sprzętu sportowego!

ATRAKCJE:
Podczas wyjazdu będziecie mieli niepowtarzalną okazję odbycia Freeride Tour’ów obejmujących jazdę po dzikich trasach, w puchu wraz z wykwalifikowanymi przewodnikami. Zabawa trwająca cały dzień lub kilka godzin, w zależności od wybranej trasy i jej stopnia trudności zapewni Wam wspomnienia do których zawsze będziecie miło wracać! W trakcie freeridowej wyprawy dowiecie się jak zachowywać się podczas zejścia lawiny i co najważniejsze, będziecie mieli okazje śmigać w głębokim i świeżym puchu na wysokości nawet ponad 3000 m n.p.m.! Koszt takiej zabawy to jedynie jedynie 35 – 60 USD w zależności od wybranej trasy.

Kolejną opcją dodatkową, którą znajdziecie w ofercie jest HELIBOARDING, czyli wykorzystanie helikoptera dla transportu na szczyt góry i delektowanie się widokami oraz szaloną zabawą w puchu. Gwarantujemy Wam niezapomniane wrażenia. Koszt takiej zabawy to około 180 USD za jeden przelot. W przypadku zdecydowania się na większą ilość lotów możliwa będziemy mieli dodatkową możliwość negocjacji ceny.

SZKOLENIE
Podczas wyjazdu będziecie mieli także okazje podnieść swoje umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie. Szkolenie będzie odbywało się przez 6 dni (z łącznych 7 dni jazdy) po 2,5 godziny, pod okiem wykwalifikowanej kadry, posiadającej uprawnienia SITS i SITN.

prev next
TERMIN: 15 - 23 MARCA 2019
CENA: 2299 PLN

CENA ZAWIERA:
- SKIPASS 7 dni – Gudauri Ski Resort z ponad 50km tras
- ZAKWATEROWANIE – w hotelu 4**** w apartamentach 2 / 3 - osobowych, bezpośrednio przy stoku
- DOSTĘP TO STREFY SPA, BASENU, SAUNY
- ŚNIADANIA
- TRANSPORT – transport wysokiej klasy busem na odcinku Tbilisi – Gudauri – Tbilisi
- IMPREZY I EVENTY
- SZKOLENIE Z SERWISU SPRZĘTU
- DOSTĘP DO PRODUTKÓW SERWISOWYCH
- OPIEKĘ KADRY

CENA NIE ZAWIERA:
- Obowiązkowego ubezpieczenia narciarskiego NNW SKI
- Przelotu do Tbilisi – służymy pomocą w rezerwacji odpowiednich biletów i transporcie sprzętu

OPCJONALNIE:
- FREERIDE TOURS - wyjątkowa okazja do jazdy w puchu na dzikich trasach z wykwalifikowanymi gruzińskimi przewodnikami w cenie 35 – 60 USD w zależności od wybranej trasy
- HELIBOARDING – okazja przeżycia niezapomnianej przygody polegającej na transporcie helikopterem na szczyt góry, by w puchu cieszyć się jazdą na nartach lub snowboardzie, w cenie 180 USD
- SZKOLENIE SKI / SNOW – cena w zależności od liczebności grupy. Minimalna ilość osób do zrealizowania szkolenia to 4

KONTAKT / INFORMACJE / REZERWACJE:

664 924 429
513 572 977
602 613 904

Warunki płatności:

I RATA 30% ceny w momencie zawarcia umowy

II RATA 70% ceny płatne do 16 lutego 2019. Przy zapisie po 16 lutym 2019 płatność 100% w momencie zawarcia umowy.